Wasze dedykacje
W8 4Me Siemka, dobrze gracie. Pozdrowienia z UK - Bart. Q78 Madonna - 4 Minutes (feat. Justin Timberlake & Timbaland) Pozdrowienia z Lublina. 😍 Krystek Jupiter Ace - Living In a Box Świetne radio, oby tak dalej w 2024 roku. Wszystkiego dobrego!

Produkcja muzyczna

5 dużych błędów producentów muzyki elektronicznej

today2023-10-10 1

Tło
share close

Wraz z popularnością elektronicznej muzyki tanecznej i zwiększoną dostępnością technologii coraz więcej ludzi uczy się wyrażać siebie i swoje talenty poprzez muzykę elektroniczną. Ci nowi producenci przedstawiają swoje dzieła całemu światu, mając nadzieję, że staną się jedną z kolejnych wielkich nazwisk w branży.

Motywacja do ciągłego pokonywania porażek i walki o sukces może sprawić, że nawet przeciętna osoba stanie się wyjątkowa.

 

Historia trwa

Niestety, czasami bycie zauważonym przy tak dużym napływie nowych producentów może być trudne i wiele osób popełnia bardzo częste błędy, które uniemożliwiają im osiągnięcie celu. W następnym artykule omówimy 5 największych błędów popełnianych przez nowych producentów, próbując osiągnąć sławę, i pokażemy, jak można ich uniknąć.

  1. Brak unikalnego stylu. Tak wielu producentów brzmi teraz jak klony popularnych już artystów. Nie potrafię wyrazić, jak ważne jest wyróżnianie się z tłumu. To ogromne przeżycie mieć kogoś, kto po raz pierwszy usłyszy Twoją muzykę i powie: „Nigdy wcześniej nie słyszałem czegoś takiego”.
  2. Brak mediów społecznościowych. Co zaskakujące, niektórzy producenci nie korzystają z mediów społecznościowych lub korzystają jedynie z ograniczonej liczby mediów społecznościowych. Media społecznościowe to jedno z najważniejszych narzędzi, jeśli wiesz, jak prawidłowo z nich korzystać.
  3. Pobieranie opłat za Twoją muzykę. Wydaje się, że wielu nowych producentów ma z tym problem. Każdy chce szybko zarobić parę groszy i gdy tylko pojawi się możliwość publikowania swojej muzyki wyłącznie w Beatport, iTunes itp., szybko z niej korzysta.

Brak napędu. Choć brzmi to banalnie, jeśli czegoś chcesz, musisz to zdobyć. Udostępniaj i rozmawiaj o swojej muzyce ze wszystkimi, kim tylko możesz. Nawiąż kontakt z jak największą liczbą osób. Publikuj swoją muzykę na forach, blogach EDM i dowolnej możliwej stronie internetowej. Po prostu jedź codziennie, przez cały dzień. Motywacja do ciągłego pokonywania porażek i walki o sukces może sprawić, że nawet przeciętna osoba stanie się wyjątkowa. Smutna prawda jest taka, że ​​wielu producentów po prostu nie chce tego wystarczająco mocno.
Walcz o to.

 

Napisane przez: daobeuvj

Oceń

0%