Wasze dedykacje
W8 4Me Siemka, dobrze gracie. Pozdrowienia z UK - Bart. Q78 Madonna - 4 Minutes (feat. Justin Timberlake & Timbaland) Pozdrowienia z Lublina. 😍 Krystek Jupiter Ace - Living In a Box Świetne radio, oby tak dalej w 2024 roku. Wszystkiego dobrego!

Produkcja muzyczna

Co jest najlepsze w muzyce EDM!

today2023-06-10 1

Tło
share close

Imprezy i festiwale muzyczne w Bombaju z każdą nocą wyglądają coraz lepiej. Wraz z otwarciem nowych klubów, barów i pubów w całym mieście, życie nocne kwitnie. To samo można powiedzieć o DJ-ach i klubach, które wydają się wyrastać w całej metropolii, którą znamy jako Bombaj. Ponieważ bary i bary cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych mieszkańców miasta, scena nocna w Bombaju zdecydowanie zyskała na popularności. Podczas gdy lokalne bary i bary są w porządku, koncerty muzyczne odbywające się w Bombaju są niewiarygodne. Międzynarodowi DJ-e przybywają do Aamchi Mumbai ze względu na duże tłumy i atmosferę Bombaju. Do wielkich nazwisk, które przyjechały do ​​Bombaju na koncerty, zaliczają się znani artyści, tacy jak Armin van Buuren, Hardwell, Dimitri Vegas, szwedzki House Mafia i wielu innych artystów EDM.

Wkrótce wystąpi inny DJS z Bombaju, DJ Shiva. Znany z tupania nogą w remiksach Bollywoodu i Hollywood, DJ nie trzyma się konwencji, jeśli chodzi o jego markę muzyczną. Bez wysiłku łączący hip hop, mainstreamowy Bollywood, muzykę lounge, electro i house, sprawia to, że jego repertuar jest znacznie bardziej wszechstronny niż większość wykonawców. Pracując w branży muzycznej przez ponad dekadę, utalentowany DJ wzniósł się tam, gdzie zaczynał 10 lat temu. Swoją ciężką pracą, niesłabnącym poświęceniem i niepohamowaną pasją do muzyki stworzył dla siebie niszę. Został także nagrodzony wieloma wyróżnieniami za swoją twórczość muzyczną. Niektóre z jego słynnych remiksów to Aaj Phir z Hate Story 2, Yaariyaan, Raghupati Raghav z Krrish 3 i Dil Tu Hi Bata. Występował już na kilku prestiżowych wydarzeniach, z których niektóre to Trikaya w Pune, Flags at Pune z Perizad, IPL Nights, Party Link i wiele innych.

Napisane przez: daobeuvj

Oceń

0%