Wasze dedykacje
Chcesz złożyć dedykację? Zrób to na daob-music.com/dedykacje i pozdrów znajomych Krystek Jupiter Ace - Living In a Box Świetne radio, oby tak dalej w 2024 roku. Wszystkiego dobrego! Michał Chciałem złożyć życzenia Wesołych Świąt dla całego radia. Jesteście super i gracie ekstra. Nie przestawajcie!

Sobotni Soundmix

today 2024-02-24


Tło
share close

Witajcie, drodzy słuchacze! To jest Sobotni Soundmix, wasza brama do królestwa muzyki dance, gdzie pulsujące rytmy i hipnotyzujące dźwięki przeniosą Was w niesamowitą podróż przez świat tanecznej ekstazy. Czy jesteście gotowi na rozgrzewkę na parkiecie, czy po prostu chcecie poczuć tę niezapomnianą energię w swoich domach? Jesteśmy tu po to, by dostarczyć Wam dawkę niesamowitej muzyki!

W tym wieczorze przyniesiemy Wam zestawienie najnowszych hitów, klasycznych nagrań i zapierających dech w piersiach remiksów. To będzie miks, który połączy Waszych ulubionych artystów i zaskoczy Was nowymi odkryciami muzycznymi.

Jesteśmy na antenie, by umożliwić Wam zapomnienie o codziennych troskach i oddanie się dźwiękom, które sprawią, że nie będziecie w stanie usiedzieć w miejscu. Soundmix co sobotę rozgrzewa parkiety, więc przygotujcie się na to, że Wasze ciała ruszą w tańcu, niezależnie od tego, gdzie jesteście.

Oto nasze zaproszenie do muzycznej podróży, która rozpoczyna się teraz. Przygotujcie się na niezapomnianą noc, która odbierze Wam dech i wprowadzi Was w świat dance, gdzie muzyka i rytm łączą się w jedno.

Włączcie głośniki, podkręćcie głośność i pozostawcie resztę nam.


Szczegóły
Rozpocznij 2024-02-24 H 19:00
Koniec 2024-02-24 H 20:00
Oceń
0%