Wasze dedykacje
DJ SeBs! SeBs! - Made In Summer Pozdrawiam i zapraszam co drugi piątek na mój Soundmix Zamawiam Armin van Buure, Vini Vici & Alok - United (feat. Zafrir) Witam, chciałem zamówić piosenkę Z komórki Dr. Motte & Westbam - Sunshine Siema, fajna ta nowa strona.

Sobotni Soundmix

today 2023-12-02


Tło
share close

Witajcie, drodzy słuchacze! To jest Sobotni Soundmix, wasza brama do królestwa muzyki dance, gdzie pulsujące rytmy i hipnotyzujące dźwięki przeniosą Was w niesamowitą podróż przez świat tanecznej ekstazy. Czy jesteście gotowi na rozgrzewkę na parkiecie, czy po prostu chcecie poczuć tę niezapomnianą energię w swoich domach? Jesteśmy tu po to, by dostarczyć Wam dawkę niesamowitej muzyki!

W tym wieczorze przyniesiemy Wam zestawienie najnowszych hitów, klasycznych nagrań i zapierających dech w piersiach remiksów. To będzie miks, który połączy Waszych ulubionych artystów i zaskoczy Was nowymi odkryciami muzycznymi.

Jesteśmy na antenie, by umożliwić Wam zapomnienie o codziennych troskach i oddanie się dźwiękom, które sprawią, że nie będziecie w stanie usiedzieć w miejscu. Soundmix co sobotę rozgrzewa parkiety, więc przygotujcie się na to, że Wasze ciała ruszą w tańcu, niezależnie od tego, gdzie jesteście.

Oto nasze zaproszenie do muzycznej podróży, która rozpoczyna się teraz. Przygotujcie się na niezapomnianą noc, która odbierze Wam dech i wprowadzi Was w świat dance, gdzie muzyka i rytm łączą się w jedno.

Włączcie głośniki, podkręćcie głośność i pozostawcie resztę nam.


Szczegóły
Rozpocznij 2023-12-02 H 19:00
Koniec 2023-12-02 H 20:00
Oceń
0%