Wasze dedykacje
DJ SeBs! SeBs! - Made In Summer Pozdrawiam i zapraszam co drugi piątek na mój Soundmix Zamawiam Armin van Buure, Vini Vici & Alok - United (feat. Zafrir) Witam, chciałem zamówić piosenkę Z komórki Dr. Motte & Westbam - Sunshine Siema, fajna ta nowa strona.

Club

Piątkowy Soundmix

today 2023-12-01


Tło
share close

Gdy Tydzień dobiega końca, a przed nami piątkowy wieczór pełen obietnic i możliwości. To jest dokładnie ten moment, kiedy możemy oderwać się od codzienności i zanurzyć się w dźwiękach, które pomogą nam w pełni rozkoszować się weekendem. Witajcie w SOUNDMIX Radiu Daob o godzinie 20.00, przyjaciele!

Dziś wieczorem mamy coś wyjątkowego dla Was – “Wibracje Weekendu”. To nasz piątkowy set muzyczny, który przeniesie Was w niesamowitą muzyczną podróż. Przygotowaliśmy zestawienie utworów, które sprawią, że poczujecie prawdziwą magię piątku wieczoru.

Zapomnijcie o zmartwieniach i stresie. Soundmix zadba o Waszą relaksację i zabierze Was w muzyczną podróż przez różne gatunki muzyczne. Odkryjemy razem dźwięki dance, techno, trance i wiele innych, które przeniosą Was do innego wymiaru.

Czy jesteście gotowi? Bez względu na to, czy jesteście w domu, na spacerze czy w samochodzie, “Soundmix” będzie towarzyszyć Wam przez najbliższą godzinę.

Włączcie Radio Daob, podkręćcie głośność i zanurzcie się w dźwiękach, które uczynią Wasz piątkowy wieczór niezapomnianym.


Szczegóły
Rozpocznij 2023-12-01 H 19:00
Koniec 2023-12-01 H 20:00
Oceń
0%