Wasze dedykacje
W8 4Me Siemka, dobrze gracie. Pozdrowienia z UK - Bart. Q78 Madonna - 4 Minutes (feat. Justin Timberlake & Timbaland) Pozdrowienia z Lublina. 😍 Krystek Jupiter Ace - Living In a Box Świetne radio, oby tak dalej w 2024 roku. Wszystkiego dobrego!

ODWOŁANY!! DJ SeBs! piątkowy Soundmix

today 2024-01-05


Tło
share close

“Piątkowy Soundmix z DJ SeBs!” to wyjątkowa i energetyczna audycja muzyczna, która dostarcza słuchaczom dawkę najlepszej muzyki elektronicznej oraz wyselekcjonowanych, często nowych i nieznanych utworów. Emitowana co drugi piątek w Radiu DAOB, ta audycja jest znakomitym sposobem na rozpoczęcie weekendu w rytmie klubowych brzmień. Oto kilka cech charakteryzujących “Piątkowy Soundmix z DJ SeBs!”:

Energetyczne brzmienia: DJ SeBs! przynosi słuchaczom zestawienie energetycznych dźwięków, które sprawiają, że każdy piątek wieczór zaczyna się od razu od wybuchu energii. To muzyka, która wprowadza w ruch i zachęca do tańca.

Muzyka techno i elektroniczna: Audycja ta skupia się na muzyce elektronicznej, prezentując najnowsze utwory i klasyczne hity z tych gatunków. To doskonały sposób na poznanie różnorodności elektronicznej sceny muzycznej.

Wyselekcjonowane utwory: DJ SeBs! ma zdolność do wyselekcjonowania utworów, które tworzą spójną i ekscytującą ścieżkę dźwiękową. Słuchacze mogą być pewni, że usłyszą tylko najlepsze brzmienia.

Nieznanie utwory: Audycja ta często eksploruje nowe i nieznane utwory, które pozostają poza głównym nurtem muzycznym. To doskonały sposób na odkrywanie świeżych dźwięków i artystów.

Atmosfera klubowa: Mimo że słuchacze mogą słuchać audycji w swoich domach, DJ SeBs! stara się przenieść ich do atmosfery klubowej, gdzie muzyka i rytmy dominują. To idealne przygotowanie do wieczoru spędzonego na parkiecie.

Regularność: Emitowana co drugi piątek, “Piątkowy Soundmix z DJ SeBs!” staje się stałym elementem rozpoczęcia weekendu dla wielu słuchaczy, którzy czekają na kolejną dawkę klubowych brzmień.

“Piątkowy Soundmix z DJ SeBs!” to doskonała audycja dla miłośników muzyki techno i elektronicznej, jak również tych, którzy szukają nowych dźwięków i artystów. To program, który dostarcza niezapomnianej rozrywki i sprawia, że piątkowy wieczór staje się prawdziwym muzycznym świętem.

Zapraszamy co drugi piątek od godziny 19.00.

 

PRZEPRASZAMY, ALE DZISIEJSZY SET DJ SEBS ZOSTAŁ ODWOŁANY Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH.

 


Szczegóły
Rozpocznij 2024-01-05 H 19:00
Koniec 2024-01-05 H 20:00
Oceń
0%