Wasze dedykacje
DJ SeBs! SeBs! - Made In Summer Pozdrawiam i zapraszam co drugi piątek na mój Soundmix Zamawiam Armin van Buure, Vini Vici & Alok - United (feat. Zafrir) Witam, chciałem zamówić piosenkę Z komórki Dr. Motte & Westbam - Sunshine Siema, fajna ta nowa strona.

Autorski Set DAOB

today 2023-11-17


Tło
share close

DJ Radiowy, Mistrz Dźwięków i Opowieści DAOB we własnej osobie!

Posłuchasz DJ-a, który nie tylko sprawia, że ​​muzyka bije w rytm serca, ale również prowadzi przez falę dźwięków radiowego eteru. Jego pasja do muzyki jest jak orzeźwiający wiatr, a umiejętność złączania utworów w harmonijną opowieść to jego znak rozpoznawczy.

DJ DAOB to nie tylko rozbrajająca charyzma, ale także mistrzowskie wyczucie muzyki. Jego zestawy dźwiękowe to miks energii, emocji i historii, które prowadzą słuchaczy w podróż przez różnorodne gatunki muzyczne.  Remixy to jego specjalność – On zna rytm każdej piosenki i potrafi zamienić je w dźwiękową opowieść, która porusza dusze.

Jego umiejętność prowadzenia radia to coś więcej niż tylko odtwarzanie muzyki – to sztuka budowania społeczności. Jego muzyka nie tylko dotyka uszu, ale również serc ludzi, którzy słuchają go regularnie. Jest łącznikiem między artystami a fanami, przekazującym nie tylko dźwięki, ale także emocje i historie za każdym utworem.

To człowiek, który buduje mosty między ludźmi poprzez dźwięk. Jego radio to nie tylko stacja – to przestrzeń, w której ludzie łączą się przez wspólną pasję do muzyki i emocje, które generuje.
W jego rękach muzyka staje się czymś więcej niż tylko dźwiękiem – staje się opowieścią, która trwa w sercach słuchaczy nawet po zakończeniu ostatniej nuty.


Szczegóły
Rozpocznij 2023-11-17 H 20:00
Koniec 2023-11-17 H 21:35
Oceń
0%